Enkratna ponudba: Z nakupom nad 100 € in vnosom kode kupona ob nakupu "AKCIJA10", prejmete na vaš račun bonus v vrednosti 10 €, katerega lahko izkoristite ob naslednjem nakupu.
  1. Pretvornik FO-UTP 1000/1000 SC Multimode Digitu

    s


    Ident: 120516
    Proizvajalec: Ostalo
    Zaloga: Na zalogi 
    dobava: predviden rok dobave 16.04.2021 

    Redna cena:107,67 €
    Vaša cena:97,88 €
    -9%
    Plačilo na obroke ali kredit
    Vprašanje strokovnjaku
    100% varen nakup

DIGITUS Mrežni pretvornik UTP - Optika, Multimodni dvojni vmesnik
Za povezovanje dveh lokacij, z migracijo preko optičnega kabla in RJ45 vmesnika
Standard 10/100/1000Base-TX v 1000Base-SX
Vmesnika: 1x RJ45, 1x SC Duplex
Razdalja: do 500m
Pasovna širina: 850nm
Primeren za 50/125µm in 62.5/125µm optične kable
Oddajna moč: Minimum -17 dBm, Maksimum -12 dBm
2MB predpomilnika
Samodejno zaznavanje priključenega kabla Auto MDI / MDI-X
Podprti standard IEEE 802.3 Ethernet, IEEE 802.3u Fast Ethernet, IEEE 802.3z Gigabit Ethernet
Auto-Negotiation pri Full- in half-duplex
Zunanje napajanje 5 V DC
Delovna tempratura: 0 do 60°C

Paket vsebuje:
1x Pretvornik, 1x Napajalnik, 1x Navodila

Pretvornik FO-UTP 1000/1000 SC Multimode Digitu
Ocena artikla:      0   Število ocen: 0
(ocenjujejo lahko le registrirani uporabniki)
Ni komentarjev za ta artikel.
Pošlji informacije o tem izdelku:
 
Dodajte svoje sporočilo:
Vpišite svoj e-poštni naslov:
 
Opomba: Vaš e-poštni naslov je uporabljen samo za informacijo prejemniku, od koga je e-poštno sporočilo in v primeru težav pri pošiljanju. Vaš ali prejemnikov e-poštni naslov se ne bo uporabljal za noben drug namen.

Pri nas imate možnost nakupa na obroke tudi s kartico Diners Club.
Višina kredita je odvisna od razpoložljivosti vašega limita na kartici.

-Število obrokov lahko izberete sami. Nudimo vam možnost nakupna na 2 do 36 obrokov. Pri tem je lahko minimalni znesek obroka 50 €.
-Maksimalni znesek kredita lahko znaša toliko, kolikor limita imate na kartici.

Dodatni strošek, ki ga plačate pri nakupu na 2 do 12 obrokov, je strošek obroka v višini 1,00 €/obrok.
Pri nakupu na 13 do 36 obrokov pa se poleg stroška obroka obračuna še strošek odobritev črpanja v skladu z veljavnim cenikom storitev Diners,
objavljenim na www.dinersclub.si/Cenik-storitev.html

Plačilo z Diners kartico na obroke je možno samo ob lastnem prevzemu.

Portali družbe: Comtron | Tron InterCenter | Akcija.si | FotoPlus