1. Pretvornik FO-UTP 10/100 SC Tenda Multimode

    Ident: 120514
    Proizvajalec: Ostalo
    Zaloga:
    Na zalogi

    Cena:30,18 €
    Plačilo na obroke ali kredit
    Vprašanje strokovnjaku
    100% varen nakup

Mrežni pretvornik UTP - Optika
Podprti standard IEEE 802.3u 100Base-TX/FX
Vmesnik 1x 100Base-T RJ45 , Vmesnik 1x SC optični vtič (TX in RX)
Podpira multi-mode optične povezave
Optični kabel Multimodni (50/125 ali 62.5/125 mikronski)
Wavelenght 1310 nm, Primerni za temperature od 0 do 45 stopinj celzija, Pasivno hlajenje
Prenos podatkov do 100Mbps (Full-duplex - 200Mbps)
Podaljševanje optičnega omrežja do 2 km
Mrežni kabel UTP/FTP/SFTP Cat.5 ali Cat.6 do 100 metrov
LED indikatorji PWR/LINK
Zunanje napajanje 10 V DC, 0.6 A,
Metalno ohišje
Črna barva ohišja

Vsebina paketa: Pretvornik in napajalnik

Pretvornik FO-UTP 10/100 SC Tenda Multimode
Ocena artikla:      0   Število ocen: 0
(ocenjujejo lahko le registrirani uporabniki)
Ni komentarjev za ta artikel.
Pošlji informacije o tem izdelku:
 
Dodajte svoje sporočilo:
Vpišite svoj e-poštni naslov:
 
Opomba: Vaš e-poštni naslov je uporabljen samo za informacijo prejemniku, od koga je e-poštno sporočilo in v primeru težav pri pošiljanju. Vaš ali prejemnikov e-poštni naslov se ne bo uporabljal za noben drug namen.

Pri nas imate možnost nakupa na obroke tudi s kartico Diners Club.
Višina kredita je odvisna od razpoložljivosti vašega limita na kartici.

-Število obrokov lahko izberete sami. Nudimo vam možnost nakupna na 2 do 36 obrokov. Pri tem je lahko minimalni znesek obroka 50 €.
-Maksimalni znesek kredita lahko znaša toliko, kolikor limita imate na kartici.

Dodatni strošek, ki ga plačate pri nakupu na 2 do 12 obrokov, je strošek obroka v višini 1,00 €/obrok.
Pri nakupu na 13 do 36 obrokov pa se poleg stroška obroka obračuna še strošek odobritev črpanja v skladu z veljavnim cenikom storitev Diners,
objavljenim na www.dinersclub.si/Cenik-storitev.html

Plačilo z Diners kartico na obroke je možno samo ob lastnem prevzemu.