1. LINKSYS
  2. SFP-SX-D 1000BaseSX SFP Module

    Ident: 125982
    Proizvajalec: LINKSYS
    Zaloga dobavitelja: Ni na zalogi 
    dobava: dobava 4 delovni dnevi * 

    Redna cena:95,10 €
    Vaša cena:83,21 €

Opis: ZyXEL SFP-SX-D 1000BaseSX SFP Module
Priključki: 1 LC 1000BASE-LX port (IEEE 802.3z Type 1000BASE-LX); Duplex: full only
Managment: NE
Osi nivo: NAROČILA DO RAZPRODAJE ZALOG!
Performanse: Data Transfer Rate: 1 Gbps Gigabit Ethernet Full-duplex
Ostalo: Wavelength: 850nm, Dolžina Kabla(max.): 550 m (multi-mode fiber)
Montaža: V prosto SFP mesto na stikalu
Dimenzije: 5.6 x 1.34 x 12.4 cm (Š x G x V)
Teža: 0.02 kg
Garancija: 3 leta
Spletna povezava: ftp://ftp.zyxel.com/SFP-100TX/datasheet/SFP-100TX_2.pdf

SFP-SX-D 1000BaseSX SFP Module
Ocena artikla:      0   Število ocen: 0
(ocenjujejo lahko le registrirani uporabniki)
Ni komentarjev za ta artikel.
Pošlji informacije o tem izdelku:
 
Dodajte svoje sporočilo:
Vpišite svoj e-poštni naslov:
 
Opomba: Vaš e-poštni naslov je uporabljen samo za informacijo prejemniku, od koga je e-poštno sporočilo in v primeru težav pri pošiljanju. Vaš ali prejemnikov e-poštni naslov se ne bo uporabljal za noben drug namen.
Spletna trgovina akcija.si vam ponuja tudi možnost nakupa na obroke. V postopku nakupa izberite nakup s kreditno kartico in na izbiro boste dobili možnost nakupa na: 
  • 3 obroke
  • 6 obrokov
  • 12 obrokov