1. Odprta embalaža
    HEWLETT-PACKARD
  2. HP ProCurve 100-FX SFP-LC Transceiver

    Ident: 65024
    Proizvajalec: HEWLETT-PACKARD
    Zaloga:
    Na zalogi

    Cena:169,65 €

HP ProCurve 100-FX SFP-LC Transceiver (J9054B)

A small form-factor pluggable (SFP) 100Base-FX transceiver that provides 100 Mbps full-duplex connectivity up to 2 km on multimode fiber

Ports

1 LC 100Base-FX port (IEEE 802.3u Type 100Base-FX)

Duplex: half or full

 

Ocena artikla: (0,00)   Število ocen: 0
(ocenjujejo lahko le registrirani uporabniki)
Ni komentarjev za ta artikel.
Pošlji informacije o tem izdelku:
 
Dodajte svoje sporočilo:
Vpišite svoj e-poštni naslov:
 
Opomba: Vaš e-poštni naslov je uporabljen samo za informacijo prejemniku, od koga je e-poštno sporočilo in v primeru težav pri pošiljanju. Vaš ali prejemnikov e-poštni naslov se ne bo uporabljal za noben drug namen.
Portali družbe: Comtron | Tron InterCenter | Akcija.si | FotoPlus